Chiropraxia s masážou

Chiropraxia s masážou

section-064d32a

Chiropraxia

Chiropraxia je liečebná metóda manuálneho naprávania kĺbov, stavcov, kostí a celej opornej sústavy, najmä chrbtice. Chiropraktik rôznymi technikami vracia na svoje miesto stavce, kĺby, kosti, ktoré sú v nesprávnej polohe a môžu tvoriť blokáciu, bolesti alebo iné problémy. Chiropraxia je súčasťou doplnkovej a alternatívnej medicíny.

Chiropraxia je systém diagnostiky a liečby založený na koncepcii, podľa ktorej nervový systém koordinuje všetky funkcie tela a prítomná bolesť je výsledkom nedostatočnosti bežných nervových funkcií. Manipuláciou so štruktúrami tela, ako je napríklad chrbtica, môže uvoľniť tlak na nervy, ktorý je napríklad spôsobený posunom stavca.

Chiropraxia môže pomôcť najmä pri bolestiach svalov a kĺbov, ako je bolesť chrbta, bolesť krku, bolesť niektorých častí nôh, bolesť v ramenách a bolesť lakťov.

Chiropraxia sa vykonáva po rôznych uvoľňovacích technikách ako je masáž, bánkovanie, manuálne uvoľňovanie a mobilizácia , ktoré sa kombinujú podľa potreby. Zameriavajú sa na uvoľnenie svalových reťazcov, aby sa potom bezpečne mohla napraviť oporná sústava.

Cena:   75€/60 min.

Masáže Komplexná terapia